tel. +48 52 357 15 91, +48 52 357 96 67
fax +48 52 357 28 59
e-mail: polprint@polprint.pl

Dane kontaktowe

Zarząd


Prezes

Jadwiga Dziaduszek
+48 52 357 15 91

jadwiga.dziaduszek@polprint.pl


Wiceprezes

Piotr Wojciech Nowak
+48 52 357 15 91, wew. 40
p.w.nowak@polprint.pl


Szef utrzymania ruchu

koordynator ds. technologii

Zbigniew Mikołajczak
+48 52 357 15 91, wew. 35
zbigniew.mikołajczak@polprint.pl

Sekretariat

 

Asystentka zarządu

Magdalena Bruch

+48 52 357 15 91, +48 52 357 96 67

fax. + 48 52 357 28 59

polprint@polprint.pl


Dział sprzedaży i marketingu
+ 48 52 357 13 16

Dyrektor zarządzający

Monika Warda
+48 52 357 15 91, wew. 37
monika.warda@polprint.pl


Kierownik ds. sprzedaży i marketingu
Izabela Malinowska

+48 52 357 15 91, wew. 37
izabela.malinowska@polprint.pl


 

Dział księgowości i kadr

Główna księgowa

Maria Ostrowska - Mielczarek
+48 52 357 15 91 wew. 39
maria.ostrowska-mielczarek@polprint.pl


Spec. ds. kadr i płac

Małgorzata Łuba
+ 48 52 357 15 91 wew. 34
malgorzata.luba@polprint.pl

Dział technologii i grafiki

+48 52 357 15 91, wew. 45
przygotowalnia@polprint.pl


Główny technolog

Przemysław Miklas
+48 52 357 15 91, wew. 45
przemyslaw.miklas@polprint.pl


Specjalista ds. technologii offsetowej i cyfrowej

Rafał Bogdanowicz

+48 52 357 15 91 wew. 45

rafal.bogdanowicz@polprint.pl



Dział produkcji

Kierownik produkcji
Wojciech Sechawer

+48 52 357 15 91, wew. 36
wojciech.sechawer@polprint.pl

 

Młodszy specjalista ds. produkcji

Waldemar Czerwiński

+48 52 357 15 91, wew. 36
waldemar.czerwinski@polprint.pl


 

Dział kontroli jakości


Kierownik Działu Kontroli Jakości

Katarzyna Szczechowicz
+48 52 357 15 91, wew. 46
katarzyna.szczechowicz@polprint.pl


Specjalista ds. jakości

Anna Walenczewska
+48 52 357 15 91, wew. 46
anna.walenczewska@polprint.pl