tel. +48 52 357 15 91, +48 52 357 96 67
fax +48 52 357 28 59
e-mail: polprint@polprint.pl

Wyposażenie

Drukarnia POLPRINT posiada nowoczesne maszyny, urządzenia i programy komputerowe dające możliwość odpowiedniego przygotowania materiałów do druku i gwarantujące najwyższej jakości druk oraz wykończenie introligatorskie prac.


Druk offsetowy

Wyposażeni jesteśmy w arkuszowe maszyny drukujące dwukolorowe i pięciokolorowe typu Heidelberg i Shinohara formatu B2. Najnowszej generacji pięciokolorowe maszyny drukujące Shinohara produkcji japońskiej posiadają zaawansowane rozwiązania konstrukcyjne zapewniające doskonałe pasowanie kolorów i odwzorowanie punktu rastrowego. Maszyny te posiadają zespoły lakierujące umożliwiające uszlachetnianie druków lakierami dyspersyjnymi, lakierami UV i lakierami do efektów hybrydowych. Pracują w standardzie CIP-3 współpracującym z systemem CtP.


Druk cyfrowy

Polprint poszerzył swoja ofertę inwestując w najnowsze maszyny do druku techniką cyfrową na roli i na arkuszach. Cyfrowa maszyna atramentowa Epson Sure Press L – 4033 AW do druku etykiet samoprzylepnych na roli zapewnia znakomitą jakość na różnych podłożach. System produkcyjny bizhub PRESS C 1060 Konica Minolta umożliwia doskonałe odwzorowanie barw i wysoką rozdzielczość druku na arkuszach.

Obróbka po druku
Nowoczesne krajarki Perfecta gwarantują dokładne cięcie wykonanych prac. Posiadamy maszyny do złamywania druków GUK i UFO, wykrawania Bobst i Heidelberg, maszynę do złocenia na gorąco Heidelberg, linię do oprawy zeszytowej, linię do produkcji kartoników i inne pozwalające na wykonanie nietypowych zleceń. Firma posiada także urządzenia przeznaczone do nadawania unikalnych kodów i personalizacji druku. Dalsza obróbka i uszlachetnienie etykiet samoprzylepnych drukowanych na roli, wykonywana jest na najnowszym modelu maszyny Lesko 380 LW.